O Kancelarii

Dlaczego warto powierzyć nam swoją sprawę?

Założycielem Kancelarii jest adwokat Bartosz Krawczyszyn, który od 2009 r. z sukcesami zastępuje Klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej. Mecenas Krawczyszyn jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku prawo, ukończył aplikację sędziowską, pracował w sektorze bankowym, zajmował się doradztwem podatkowym i windykacją należności, a także prowadził wykłady na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Z uwagi na posiadaną wiedzę i doświadczenie postanowił świadczyć profesjonalną pomoc prawną jako adwokat.

Początkowo świadczone usługi Kancelaria opierała o obsługę prawną spółek z branży informatycznej, transportowej i spożywczej. Obecnie oferujemy profesjonalne doradztwo i prowadzenie spraw na terenie całej Polski z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego rodzinnego, pracy, karnego oraz administracyjnego.Siedziba Kancelarii zlokalizowana jest w samym centrum Wrocławia – przy ulicy Kazimierza Wielkiego, ale posiadamy także filię w Strzelinie. Nasza działalność skupia się w szczególności na terenie województwa dolnośląskiego i miastach takich jak: Jelenia Góra, Kłodzko, Legnica, Lubin, Oleśnica, Oława, Środa Śląska, Świdnica, Wałbrzych i Ząbkowice Śląskie. Jednakże wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy doradztwo i prowadzenie spraw na terenie całej Polski.

Usługi prawne świadczymy w formie:

  • konsultacji udzielanych w siedzibie Kancelarii, z dojazdem do Klienta, a także w trybie zdalnym poprzez wideokonferencje, telefon czy wiadomość mailową,
  • pisemnych projektów i draftów wszelkich aktów prawnych, to jest: umów, porozumień, wezwań i dokumentów korporacyjnych,
  • pisemnych opinii prawnych,
  • zastępowania Klienta przed organami administracji publicznej,
  • zastępowania Klienta przed sądami, w ramach zastępowania Klienta przed sądami oraz organami administracji publicznej sporządzania wszelkich pism, takich jak pozwy, odpowiedzi na pozew, zażalenia, apelacje, skargi, wnioski o podział majątku, wnioski o stwierdzenia nabycia spadku, wnioski o wpis bądź rejestrację zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Udzielanie fachowego wsparcia naszym Klientom opieramy przede wszystkim o:

  • indywidualne podejście,
  • skuteczne i optymalne rozwiązania,
  • zaangażowanie.

Uważamy, że świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej możliwe jest wyłącznie wtedy, gdy prawnik wsłucha się w indywidualne potrzeby Klientów. W te wypowiedziane, jak i niewypowiedziane, wynikające z kontekstu zjawisk gospodarczych i społecznych. Rolą adwokata jest przede wszystkim odkodowanie potrzeb Klienta i zaproponowanie skutecznych rozwiązań.

Przejawiamy nowoczesne podejście do zawodu adwokata, oparte o zaangażowanie i komunikację z Klientem. Nasza wiedza i doświadczenie, pozwalają na dostosowanie wypracowanych w przeszłości rozwiązań do obecnych stanów prawnych i trendów społecznych, co pozwala na wygraną nawet w najbardziej skomplikowanych procesach. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców i osób prywatnych, także tych przebywających poza granicami Polski. Świadczymy pełne wsparcie dla podmiotów gospodarczych, z udziałem kapitału krajowego i zagranicznego. Nie posiadamy stałego cennika świadczonych usług, bowiem uważamy, że każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia, także w zakresie wyceny.

Poszukujesz pomocy prawnej? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami już dziś!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu profesjonalnych usług prawnych, a nasz szeroki wachlarz usług, zapewnia obsługę prawną na najwyższym poziomie. Jeśli masz pytania, na temat współpracy lub oferowanych przez nas usług, skontaktuj się z nami już dziś!