Prawo gospodarcze

Kancelaria od wielu lat świadczy profesjonalną pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców w zakresie ich relacji z innymi podmiotami gospodarczymi, a także organami administracji publicznej. 

Zakres usług obejmuje dochodzenie oraz windykację wszelkich należności wynikających z niewykonania bądź nienależytego wykonania umów czy stosowania nieuczciwych praktyk wykorzystujących przewagę kontraktową, a także reprezentację w sprawach gospodarczych, o zapłatę z weksla, o wydanie nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym i upominawczym. 

Analizujemy i sporządzamy projekty wszelkich umów handlowych, zabezpieczających w możliwe najlepszy sposób interesy naszych Klientów. Ponadto, uczestniczymy w negocjacjach i mediacjach wynikających ze sporów między przedsiębiorcami.

Reprezentujemy przedsiębiorców w sporach z organami podatkowymi (skarbowymi) i sądami administracyjnymi, doradzamy w sprawach bieżących. 

Poszukujesz pomocy prawnej? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami już dziś!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu profesjonalnych usług prawnych, a nasz szeroki wachlarz usług, zapewnia obsługę prawną na najwyższym poziomie. Jeśli masz pytania, na temat współpracy lub oferowanych przez nas usług, skontaktuj się z nami już dziś!