Zakres usług

Dobry Adwokat Wrocław Centrum
– przekaż sprawę profesjonaliście

Świadczymy kompleksowe wsparcie prawne dla podmiotów gospodarczych z udziałem kapitału krajowego i zagranicznego, a także osób prywatnych. Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowy zakres świadczonych prze nas usług.

Prawo gospodarcze


Kancelaria od wielu lat świadczy profesjonalną pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców w zakresie ich relacji z innymi podmiotami gospodarczymi, a także organami administracji publicznej.

Odszkodowania


Świadczymy profesjonalną pomoc prawną w sprawach o zapłatę odszkodowania, zadośćuczynienia, zwrotów kosztów leczenia związanych z wypadkami komunikacyjnymi i innymi zdarzeniami losowymi.

Prawo cywilne


Prowadzimy sprawy z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, które reguluje wiele sfer życia codziennego dotyczących zobowiązań, umów, nieruchomości, dziedziczenia, spadków.

Obsługa prawna podmiotów gospodarczych


Oferujemy kompleksową obsługę prawną dla przedsiębiorców prowadzących zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, jak i spółkę prawa cywilnego bądź prawa handlowego.

Prawo rodzinne


Od lat specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, które z uwagi na towarzyszące emocje, wymagają szczególnie indywidualnego podejścia.

Prawo karne


Kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa karnego skarbowego oraz prawa wykroczeń.

Poszukujesz pomocy prawnej? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami już dziś!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu profesjonalnych usług prawnych, a nasz szeroki wachlarz usług, zapewnia obsługę prawną na najwyższym poziomie. Jeśli masz pytania, na temat współpracy lub oferowanych przez nas usług, skontaktuj się z nami już dziś!